cnotliwacycuś17101986 Stary Żmigród
Delikatna, zmysłowa bardo kobieca pani po rozwodzie ma ochotę oddać się teraz cielesnym rozkoszom. Nie mam wymagań dotyczących wieku i wyglądu. Jestem po politechnice ale to raczej mało ważne. Lubię moment, w którym dostaję od "Ciebie" biżuterię... Będę go lubić, bo zapewniam Cię, że będziesz chciał mi ją dawać. Zapewniam Cię też, że żadna na 100% nie dała Ci nigdy tego co dostaniesz ode mnie. Możesz być tego pewien. Czekam.
TERECHA16844 Stary Żmigród
Jestem nieustannie podnieconą brunetką. Ważne jest dla mnie żeby mężczyzna był czysty i zadbany. Pracuję w marketingu, tak więc często jeżdżę na delegację. Wtedy nie jestem grzeczną dziewczynką. Może miałbyś kiedyś ochotę wybrać się ze mną do jakiegoś przytulnego hoteliku w innym mieście? Ze mną walenie konia to tylko przyjemność :)
Powazna 26 Sulistrowa
Kiedyś było mi źle z moim małym biustem, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Liczę na to, że odezwie się mnie mężczyzna dla którego biust nie jest aż tak bardzo ważny. Jestem właścicielką dużej firmy i aż nie mogę patrzeć na tych wszystkich zniewieściałych facecików. Potrzebny mi konkretny facet co potrafi uderzyć w stół. Jak tylko o tym myślę to od razu robię się strasznie mokra. Mam bzika na punkcie swojej diety.
dupka 271050 Krosno
Kiedyś było mi źle z moim małym biustem, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Liczę na to, że odezwie się mnie mężczyzna dla którego biust nie jest aż tak bardzo ważny. Pracuję jako recepcjonistka w dużej korporacji. Interesuję się wieloma aspektami zastosowania sztuki w życiu codziennym. Najwięcej czasu poświęcam na stosowanie jej w sypialni. Sztuka uwodzenia, całowania, podniecania i kochania się... żadna z nich nie jest mi obca.
Bonienka13136 Błażkowa
Nie wstydzę się pokazywać nago, szczególnie że jestem szczupła i moje ciało jest w każdym miejscu proporcjonalne. Przyznam się, że bardzo lubię męskie ciało i napiętego kutasa w dłoni. Może dlatego, że jako androlog często badam męskie członki pod względem ich wydolności seksualnej. Mam ochotę się dobrze zabawić. Ale brakuje mi dobrego towarzystwa na imprezie. Może pomożesz mi to zmienić?
Wladyslawa021077 Jasło
Jestem spragniona seksu francuskiego i analnego. Ogólnie każdego rodzaju pieszczot z wyjątkiem miłości klasycznej. Mam jej pod dostatkiem bo mój facet jest konserwatysta. Poznam faceta, który tak jak ja ma związek z mundurem. Taki facet, jest bardziej zdyscyplinowany. Nie chciałabyś wiedzieć co mnie interesuje, dlatego zachowam to dla siebie. Jak na razie interesuje mnie znalezienie dobrego kochanka.
Profile, które ostatnio oglądałeś