Madra22071979 Stary Żmigród
Mam kolorową, szaloną osobowość i kilka pomysłów erotycznych, które ze względu na to, że jestem panną nie mają jak się doczekać realizacji. Pracuję jako lekarka. Ale nie gadajmy o tym. Dobrze jest dosiąść ostrego konia.
Majtki 27 Stary Żmigród
Lubię uprawiać różne sporty. Najbardziej kręci mnie jeździectwo, dlatego chętnie dosiądę jakiegoś rumaka i ujadę Pracuje dorywczo w różnych branżach i zawodach. Moim celem jednak nie są pieniądze tylko sex. Lubie poznawać różnych mężczyzna i łamać konwenanse. Lubię tzw. złote rączki. Podoba mi się gdy mężczyzna jest zaradny.
eleganckahono Faliszówka
Z moim partnerem jestem już wiele lat i chyba oboje zdążyliśmy się już sobą znudzić. Liczę, że dzięki znajomości z Tobą moje życie erotyczne nabierze barw. Chciałbyś poznać wyzwoloną kobietę, która nikomu nie służy, tylko samej sobie? Nie zwlekaj tylko zbyt długo, bo mogę zawsze znaleźć kogoś innego. Dla mnie najważniejsze,żeby mężczyzna był dobrze zorganizowany.
LOLITKA_43 Jasło
Czuje, że coś mi w życiu umyka. Mam 43 lata i to właściwe ostatni moment by poznać kogoś kto odmieni moje nudne życie erotyczne. Twój wiek jest dla mnie bez znaczenia. Jestem bardzo przedsiębiorczą osobą. Inwestorką :) Zbieram stare płyty magnetofonowe.
Olejka! Iwonicz-Zdrój
Mam 22 lat i w końcu zamieszkałam sama. Postanowiłam w pełni korzystać z nowej swobody i wykorzystać ją chociażby do poznania jakiegoś ciekawego mężczyzny ;) Fajnie jest się uczyć czegoś nowego. Wierze w to, że gwiazdy mają wpływ na nasze życie a ich ułożenie względem siebie na nasze postępowanie. Według gwiazd to najlepszy moment by poznać kogoś interesującego.
walcząca_marta Krosno
Dobrze, że jestem blondynką, bo takie kobiety mają największe powodzenie. Jestem bardzo energiczna. Jestem szybka. Jestem przedsiębiorcza. Seks to zdrowie, więc czemu go sobie nie urozmaicić. Ja znalazłam na to swój sposób. Zmieniam partnerów jak rękawiczki. Kolekcjonuję niezapomniane chwile.
Profile, które ostatnio oglądałeś