WAGINA 26041975 Stary Żmigród
Jestem bardzo szczupła. Uwielbiam dosiadać wypasionych ogierów. Jeżeli się za takiego uważasz to koniecznie się do mnie odezwij. Pracuję w policji. Więc lepiej nie podskakuj mimo, że masz pałkę. Od małego interesuję się historią.
marutka_73073 Stary Żmigród
Rozwiodłam się z mężem ponieważ nie akceptował on miłości francuskiej. Nigdy nie chciał lizać mojej ślicznej zadbanej cipeczki. Poszukuje pana, który nie będzie miał z tym problemu. Pracuję jako recepcjonistka w dużej korporacji. Może nie jestem miss piękności, ale za to kulinarnie uwiodę każdego mężczyznę.
EKONOMICZNACELESTYNA1605 Podniebyle
Chciałabym mieć możliwość od czasu do czasu kiedy dopada mnie chcica pokochania się z fajnym nieznajomym. Mam nadzieje, że odczytasz to jako propozycję. Miła brunetka czeka na jakiś sygnał od Ciebie. Każda kobieta w jakiś, choć najdrobniejszy sposób dba o swoje ciało. Ja nie muszę dodatkowo chodzić na aerobik, bo sama to robię w pracy. W tygodniu potrafię schudnąć nawet kilka kilo, niestety odrabiam to w weekendy - efekt jojo nie jest mi obcy. Uwielbiam śpiew moich kanarków.
HAŁAŚLIWA 1975 Dukla
Uwielbiam seks hiszpański, a moje wielkie cycki się doskonale do tego nadają. Odezwij się i napisz kiedy miałbyś dla mnie trochę czasu. Jestem nauczycielką w-fu. Mam bardzo wygimnastykowane ciało. Mam nadzieję że przyda mi się to w bliższych kontaktach, z nowo poznanym mężczyzną. Eksperymenty w łóżku to jedno, a dziwactwa drugie.
żyleta10501 Jedlicze
Mały biust jest śliczny, tak uważam ponieważ jestem jego posiadaczką. Nie chciałabym mieć większych piersi bo nie wiedziałabym co mam z nimi zrobić, a żaden z moich mężczyzn nigdy na nie nie narzekał. Za mundurem panny sznurem, mam nadzieję że może być odwrotnie. Mam bardzo seksowny roboczy mundurek, może chcesz zerknąć co kryje się pod spodem? Jestem kobietą otwartą na różne mody.
longina03031989 Świerchowa
Wesolutka, bezpośrednia brunetka, która lubi brać z życia to co najlepsze poszukuje pana o podobnych poglądach. Wyznam, że mam duszę artystki, na co dzień asystuję w nagraniach filmów, nawet tych dla dorosłych i jak widzę to wszystko z boku, to nieraz marzy mi się rola w takim filmie. Jestem straszna. Kolekcjonuje opakowania po prezerwatywach, które zużyli moi kochankowie. Chciałbyś zobaczyć?
Profile, które ostatnio oglądałeś