Zimna-Oldziasz Stary Żmigród
Odpowiedzialna i rozważna kobieta ma ochotę jednak zaszaleć i zrobić coś niezwykłego. Mam męża i wymagam dyskrecji. Codziennie, gdy siedze w banku przed swoim biurkiem, fantazjuje o mężczyźnie, który mnie odwiedzi i powie prosto z mostu: ''chce Cie zerżnąć'', niesamowicie się wtedy podniecam. Ciebie też taka sceneria kręci? Wspaniale. Mogłabym robić to cały czas...
Estera_71203 Stary Żmigród
21 latka zawsze uśmiechnięta, mająca do zaoferowania więcej niz niejedna dojrzała kobieta. Czekam na przygodę swojego życia. Tunel, którego pilnuję często rozchyla się uroczo aby przyjąć rozpędzony i nagrzany pociąg na swe łono, lubię wtedy czuć jak wszystko drży pod ciężarem tego przejazdu. Pracuję w stróżówce i często mam ochotę by ktoś tak wjechał w moją cipkę. Bardzo lubię facetów z duszą artystyczną.
Bimbały+05091981 Strzyżów
Na całym świecie blondynki uważane są za najpiękniejsze. Mam to szczecie, że sama posiadam ten piękny odcień włosów. W pracy muszę chodzić w specjalnym uniformie. Biała koszula, spódnica i fartuszek. Może chcesz zabawić się z napaloną kelnerką? Fajnie jest zabawić się z kimś, kto tak jak ja lubi imprezy.
wierząca_04121975 Jasło
Odważna lubiąca czerpać z życia to co przyjemne blondynka szuka ciekawej znajomości. Jestem biegaczką. Biegam dużo na zawodach. Chętnie oglądam z odważnym mężczyzną horrory. Strasznie się wtedy boje a adrenalina wywołana w czasie seansu musi później znaleźć ujście w łóżku.
klarencjusz69382 Brzostek
Wiek przyszłego partnera nie ma dla nie ma dla mnie znaczenia, liczy się dobra zabawa. Jestem panną. Jestem bardzo przedsiębiorczą osobą. Inwestorką :) Dobra zabawa. To chyba najbardziej mnie interesuje.
LUCYLLA68 Krosno
Kiedyś było mi źle z moim małym biustem, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Liczę na to, że odezwie się mnie mężczyzna dla którego biust nie jest aż tak bardzo ważny. Poznam faceta, który tak jak ja ma związek z mundurem. Taki facet, jest bardziej zdyscyplinowany. Taka kobieta jak ja. Lubiąca podróże to skarb.
Profile, które ostatnio oglądałeś